Nick:
 
centrohispano
CENTRO HISPANO
Szkoła języka hiszpańskiego
Kontakt:
centrohispano.bielsko@gmail.com

Tel. +48 600 460 019

O CENTRO HISPANO | METODA NAUCZANIA | CENNIK | GRAFIK| KONTAKT | DLACZEGO CENTRO HISPANO? | RODO

Opinie

 
 Andrzej
"Guido jest jednym z najlepszych lektorów języka obcego, jakich spotkałem w swoim życiu. W ciekawy sposób prowadzi zajęcia, nowocześnie prezentuje słownictwo, ułatwiając jego lepsze zapamiętywanie. Ponieważ lubię samodzielnie wyszukiwać różne wyrazy i zwroty, mogę stwierdzić, że zawsze chętnie i jako native speaker kompetentnie pomaga w interpretacji i klasyfikacji nietuzinkowych wyrażeń. Niezwykle cenna i przydatna jest również jego doskonała znajomość języka polskiego, nawet w zakresie frazeologizmów. Przyjemnej i efektywnej nauce sprzyja na pewno także życzliwe usposobienie nauczyciela, poczucie humoru oraz anielska wręcz cierpliwość i wyrozumiałość."

Kamila

" Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Profesjonalnie, dynamicznie, konkretnie i skutecznie. Polecam."

Marcin

"Wszystkim zainteresowanym polecam naukę hiszpańskiego z Guido
w centro hispano.  Zajęcia są ciekawe, dostosowane do potrzeb uczniów + ciekawe materiały do nauki,     Ja skorzystałem i na pewno moja znajomość hiszpańskiego się poprawiła. Niestety z przyczyn losowych musiałem na razie zrezygnować z nauki hiszpańskiego, ale gdy tylko będę miał możliwość to na pewno wybiorę centro hispano."

Katarzyna

"Nauka dostosowana do potrzeb ucznia, godziny zajęć także. Położenie w centrum Bielska. Miła i sympatyczna atmosfera zajęć. Gorąco polecam."

Podczas zajęć językowych kładę szczególny nacisk, obok gramatyki i słownictwa, których znajomość jest niezbędna do sprawnego posługiwania się językiem, na swobodną konwersację z kursantami, aby nie czuli się zagubieni w codziennych sytuacjach życiowych, wymagających znajomości języka hiszpańskiego.

Zajęcia cechuje przede wszystkim przyjazna atmosfera, kameralny charakter, profesjonalizm, wypróbowane metody nauczania oraz wysoka skuteczność, potwierdzona w praktyce przez wielu moich studentów. Są one dostosowane pod względem tematyki, intensywności i słownictwa do potrzeb, wymagań, zainteresowań i predyspozycji studentów.


Integralną częścią spotkań są:

oryginalne najnowsze hiszpańskojęzyczne teledyski,

ciekawe programy dokumentalne,

interesujące seriale,

„jeszcze ciepłe” odcinki multimedialnego kursu nauki języka hiszpańskiego,

czyli krótko mówiąc - ciągły urozmaicony kontakt z żywym językiem hiszpańskim pod różną postacią.

SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

Guido Villarreal

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek

08:00 - 19:30

sobota

08:00 - 11:00