Nick:
centrohispano
CENTRO HISPANO
Szkoła języka hiszpańskiego
Kontakt:
centrohispano.bielsko@gmail.com

Tel. +48 600 460 019

O CENTRO HISPANO | METODA NAUCZANIA | CENNIK | GRAFIK | KONTAKT | DLACZEGO CENTRO HISPANO? | RODO


NATIVE SPEAKER - CENTRO HISPANO
gwarantuje naukę języka hiszpańskiego na najwyższym poziomie – zajęcia prowadzone są przez doświadczonego NATIVE SPEAKERA, posiadającego wysokie kwalifikacje oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne.

BOGATA OFERTA – oferta jest dostosowana pod względem tematyki, intensywności i słownictwa do potrzeb, wymagań, zainteresowań i predyspozycji studentów. CENTRO HISPANO oferuje kursy indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania dla dorosłych i młodzieży, w godzinach dogodnych dla kursantów.

NOWOCZESNE METODY I MATERIAŁY – nauka w CENTRO HISPANO opiera się na oryginalnych najnowszych hiszpańskojęzycznych materiałach, w tym na teledyskach, programach dokumentalnych, serialach i „jeszcze ciepłych” odcinkach multimedialnego kursu nauki języka hiszpańskiego, czyli krótko mówiąc - kursanci w CENTRO HISPANO mają ciągły urozmaicony kontakt z żywym językiem hiszpańskim pod różną postacią. Zajęcia mają charakter indywidualny lub odbywają się w małych grupach, bo z wieloletniej praktyki wynika, że to najskuteczniejsza metoda nauki języka obcego.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA I SKUTECZNOŚĆ - zajęcia w CENTRO HISPANO cechuje przede wszystkim przyjazna atmosfera, kameralny charakter, profesjonalizm, sprawdzone metody nauczania oraz wysoka skuteczność, potwierdzona w praktyce przez wielu kursantów.

ATRAKCYJNE CENY – oferta cenowa CENTRO HISPANO jest konkurencyjna, ceny kursów nie zmieniają się w trakcie trwania roku szkolnego.

WYGODNA LOKALIZACJA – CENTRO HISPANO mieści się w samym centrum Bielska-Białej, przy ul. Broniewskiego, w okolicy jest wiele przystanków komunikacji miejskiej i wiele miejsc parkingowych (w wielu okolicznych strefach parkowania).

SERDECZNIE ZAPRASZAM :-)

Guido Villarreal
  Ucz się razem
z nami :-)

W lecie ćwicz hiszpański
z Native Speakerem
w CENTRO HISPANO

Lekcje hiszpańskiego
w CENTRO HISPANO
on-line

Dostęp do dodatkowych materiałów do nauki języka hiszpańskiego na  facebook 

CENTRO HISPANO


Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek

08:00 - 19:30

sobota

08:00 - 11:00